Nasz zespół

Zespół złożony jest z doświadczonych programistów i analityków, dla których tworzenia aplikacji to coś więcej niż praca, to także pasja. Tworzenie rozwiązań informatycznych w połączeniu z praktycznymi umiejętnościami oraz specjalizacją każdego z programistów czyni zespół silny i gotowy przyjąć najtrudniejsze wyzwania. Powstające aplikacje tworzone są z przeznaczeniem na różne platformy. Od aplikacji webowych poprzez desktopowe (Windows, Mac, Linux) na mobilnych aplikacjach kończąc. Dlatego też zespół śmiało wdraża nowe, rokujące rozwiązania technologiczne, zaś powstające systemy tworzone są w zgodności z najnowszymi standardami. Aplikacje przygotowywane są wybiegając do przodu wyprzedzając panujące trendy.

Do kluczowych umiejętności zespołu należy programowanie zorientowane obiektowo z wykorzystaniem wzorców projektowych. Aby połączyć spójność kodu źródłowego z elastycznością stosowane
jest podejście oparte o korzystanie z frameworków MVC.
W zależności od wymagań projektu zespół współpracuje ze sobą realizując jedną ze zwinnych metodyk prowadzenia projektów: SCRUM lub Prince2. Dzięki takiemu podejściu komunikacja pomiędzy członkami zespołu oraz klientem jest realizowana przy wykorzystaniu ustandaryzowanych protokołów, natomiast produkt końcowy spełnia wymagania zarówno zdefiniowane w momencie rozpoczęcia prac jak i posiada wdrożone funkcje poboczne wskazane przez klienta w czasie trwania projektu.

Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne, dlatego proces weryfikacji gotowych funkcji aplikacji składa się z cyklicznych spotkań, w ramach których klienci precyzują kwestie dla nich istotne. Wspólnie planujemy kierunek rozwoju przygotowywanego produktu tak, aby efekt końcowy spełniał ich wszystkie oczekiwania.

Nie znaleziono wyników.
Kariera